Hej, poznajmy się!

Jestem Sylwia, dziewczyna z gór. Wychowałam się u stóp Beskidu Żywieckiego, natomiast od kilku lat mieszkam i prowadzę swoją działalność fotograficzną w Bielsku-Białej. 

Jak pracuję?

Przede wszystkim na sesji ze mną nie będziecie się stresować! Staram się stworzyć taką atmosferę, by każdy przed moim obiektywem czuł się komfortowo. W kadry łapię to, co najbardziej ulotne, wszystkie te chwile, momenty i sekundy z Waszego życia, które znikają i nie ma możliwości, by ponowie je powtórzyć. Dzięki temu macie okazje trzymać w dłoniach okruchy Waszych wspomnień na lata. Moje fotografie są niepozowane, naturalne i w ciepłej kolorystyce. Wschody i zachody słońca to dla mnie najlepsze momenty, by zrobić niebywałe kadry! Szybko się wzruszam, bo jestem bardzo wrażliwą osobą... dlatego na śluby zawsze zabieram ze sobą paczkę chusteczek na otarcie łez :)

Co lubię?

Podróże. To właśnie krótkie lub długie wyjazdy dodają mi energii i nowej dawki inspiracji. Po powrocie z podróży zawsze czuję się jak nowo narodzona, jakby ktoś nacisnął przycisk "reset". Od najmłodszych lat ciągnie mnie do natury dlatego zazwyczaj stronię od dużych miast i wybieram lasy, dzikie plaże, jeziora, góry... W podróży lubię być niezależna, chodzić własnymi ścieżkami i odkrywać nowe miejsca, dlatego tylko raz skorzystałam ze zorganizowanego wyjazdu i przekonałam się, że to totalnie nie dla mnie. Moją najpiękniejszą podróżą dotychczas była ta po Stanach Zjednoczonych. Zwiedziłam łącznie 18 stanów USA (w tym moje ukochane Hawaje). Oglądając zdjęcia z tej podróży zawsze mam łzy w oczach.

O czym marzę?

Marzę o domku gdzieś w lesie, pośród drzew albo nad oceanem, z zejściem na piaszczystą plaże. A z podróży? Zdecydowanie Nowa Zelandia i Alaska... Jestem ogromną marzycielką i mogłabym wymieniać bez końca, ale wierzcie mi, że brakło by tutaj na to wszystko miejsca.

Gdzie fotografuję?

Najczęściej fotografuję na Śląsku i w Małopolsce  ale przemieszczanie się po całym kraju nie jest dla mnie przeszkodą, więc przyjadę do Was jeśli chcecie, nawet na koniec świata.

Jeśli chcesz zapytać o wolny termin
lub umówić się na spotkanie,
proszę wypełnij formularz kontaktowy

*Posiadam zezwolenie Kurii

na fotografowanie w obiektach sakralnych.